Заказывала фитолампы для растений. Консультант молодец, хорошо знает товары. Связались со мной быстро, это была пятница, скинули реквизиты для оплаты, я оплатила в воскресенье, но отправили во вторник. Посылка была упакована хорошо, при пересылке Новой почтой ничего не разбилось. Предупредили что доставка будет дороже, из-за того, что будет упаковывать новая почта. Спасибо. Уже прошло 2 недели, пока меня все устраивает, лампы работают, растения растут. Берите не пожалеете.
Лампа прийшла бита, по вині нової пошти, кошти НП повертала довго, після багатьох нагадувань
Дякуємо за добру оцінку ,розуміємо ,що не 5,тому що Нова Пошта спортила Вам настрій , також дякуємо ,що почули нас і погодились на так звану "ДОУПАКОВКУ " і нам приємно розуміти ,що завдяки нашій пораді ,Вам компенсували пошкоджений товар ,а якби Ви до нас не прислухались ,то Нова Пошта знайшла б 1000 "відмазок" щоб не заплатити .
Цена актуальна ... Всем рекомендую! Честный и порядочный интернет магазин.
Дуже дякую. Чекаємо на нові замовлення 😉👍
связались быстро, отправили в срок. Спасибо!
Відповідальний продавець, відправка замовлення в день проплати, запаковано якісно, все приїхало без пошкоджень. Замовляв профіль пф15 два метри, лед стрічку та блок живлення, все працює та має якісний вигляд, буду замовляти в майбутньому саме тут.
Дякуємо за високу оцінку ,чекаємо на Вас ще ,або на нашому основному сайті www.led-story.com.ua .
Все, що замовив, прийшло вчасно. Був не впевнений в цілісності 2-ох метрового профіля з розсіювачем, але все було гарно запаковано. Дякую, з вами можна співпрацювати 👍
Дуже Вам дякуємо. Будемо і надалі співпрацювати. 😉👍
Честно,быстро,доволен
Будемо і далі співпрацювати
Продавця рекомендую
Дякуємо ! Чекаємо на Вас наступного разу , або на нашому основному сайті www.led-story.com.ua