В компании есть менеджеры которые хамят, но менеджер Андрей обслуживает клиентов на отлично, всегда вежлив и внимателен к клиентам!
Магазин рекомендую.
А до нп є питання, видно що продавець запакував в коробку адекватних розмірів, там є наклейка де вказано 70 грн доставка, а нп перепакували в здоровенну коробку і за доставку заплатив 150 грн. Раджу на це звернути увагу продавцю.